Incepand cu 1910, Sika a dezvoltat produse si sisteme care sa respecte standardele, sa optimizeze procesul de constructie si sa extinda durata de viata a structurilor. Sika este lider global in tehnologia pardoselilor, in sigilari si lipiri, reparatia betoanelor si lider in producerea membranelor unistratificate. Sika lucreaza indeaproape cu clientii sai si firmele de arhitectura alese de acestia, colaborand in santier cu numerosi subantreprenori, de la inceputul si pana la finalizarea cu succes a proiectelor.

Market

Nume

Telefon

Fax

Mobil

Email

Sigilari si lipiri,
Acoperisuri,
Pardoseli

Catalin Carmocanu

021.317.33.38

021.317.33.45

0722.698.133

carmocanu.catalin@ro.sika.com

Impermeabilizari, Reparatii

Andrei Popescu

021.317.33.38

021.317.33.45

0724.599.002

popescu.andrei@ro.sika.com

Betoane

Cristina Avram

021.317.33.38

021.317.33.45

 

avram.cristina@ro.sika.com

Reparatii – mortare uscate

Adrian Sassu

021.317.33.38

021.317.33.45

0724.277.918

sassu.adrian@ro.sika.com

Industrie

Mircea Luca

 

021.404.32.34

0733.008.618

luca.mircea@ro.sika.com

Technical Services Manager Industry

Alexandru Cretu

026.841.62.12

026.841.62.12

0733.103.739

cretu.alexandru@ro.sika.com