Incepand cu 1910, Sika a dezvoltat produse si sisteme care sa respecte standardele, sa optimizeze procesul de constructie si sa extinda durata de viata a structurilor. Sika este lider global in tehnologia pardoselilor, in sigilari si lipiri, reparatia betoanelor si lider in producerea membranelor unistratificate. Sika lucreaza indeaproape cu clientii sai si firmele de arhitectura alese de acestia, colaborand in santier cu numerosi subantreprenori, de la inceputul si pana la finalizarea cu succes a proiectelor.

Market

Nume

Telefon

Fax

Mobil

Email

Impermeabilizari,
Sigilari si lipiri,
Acoperisuri,
Pardoseli,
Reparatii

Catalin Paun

0268.406.212

0268.406.213

0734.000.554

paun.catalin@ro.sika.com

Acoperisuri

Ciprian Muntenu

0268.406.212

0268.406.213

0728.858.152

munteanu.ciprian@ro.sika.com

Betoane

Ghiorghica Andrei

0268.406.212

0268.406.213

0725.724.341

ghiorghica.andrei@ro.sika.com

Reparatii – Mortare uscate

Dorin Drinca

021.31.73.338

021.31.73.345

0736.700.188

drinca.dorin@ro.sika.com

Industrie

Mircea Luca

Ionut Terci

 

0268.406.212

 

0268.406.213

0733.008.618

0732.950.132

luca.mircea@ro.sika.com

terci.ionut@ro.sika.com

Technical Services Manager Industry

Alexandru Cretu

026.841.62.12

026.841.62.12

0733.103.739

cretu.alexandru@ro.sika.com